Studium jednoho předmětu - Škola SPEKTRUM

Studium jednoho předmětuJedná se o přípravu k maturitě pouze z jednoho předmětu. Toto studium je určeno těm, kteří si netroufají na studium celého oboru najednou, nebo těm, kteří již maturovali před mnoha lety a rádi by si doplnili své vzdělání o nové poznatky a informace. Tímto způsobem u nás studují pracovníci v bankovnictví, pojišťovnictví, obchodě, začínající podnikatelé, nebo ti, kteří se po letech připravují na přijímačky na vysokou školu. Úspěšný absolvent obdrží Osvědčení o jednotlivé zkoušce, která svým obsahem a formou odpovídá zkoušce profilové části maturit. Vykonání zkoušky nezvyšuje dosažený stupeň vzdělání.

Jak se lze přihlásit ke studiu a jak to vše probíhá?

  • Začátek studia není pevně stanoven, ale nejlépe je začít od září. Pokud pošlete svou přihlášku a zaplacením poplatku za kurz potvrdíte svůj skutečný zájem studovat, obdržíte své přihlašovací údaje do výukového systému a kontakt na lektora, který vás předmětem provede.
  • Rychlost studia si určujete sami, ale lektor vám sdělí, co byste ve kterém období již měli znát. Také vám zasílá opravené úkoly, plánuje s vámi osobní konzultace přes Skype a testuje vaše znalosti. Pokud jste připraveni, přihlásíte se k maturitní zkoušce. Ta se koná 2 x ročně – v květnu a září.
  • Poplatek za přípravný kurz je 10 000 Kč a za maturitní zkoušku 1 500 Kč.
  • Kurz může absolvovat i ten, kdo u maturity z některého předmětu neuspěl.
  • K jednotlivé zkoušce se může přihlásit uchazeč, který není žákem žádné střední školy.

Ze kterých předmětů můžete u nás maturovat?

  • Angličtina, Němčina, Ruština, Matematika, Účetnictví, Ekonomika, Právo, Informační a komunikační technologievzad
Leden 2019
vpřed
PÚSČPSN
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31